Oro Apsaugos ir Blogo kvapo naikinimo sprendimai

Pasauliniai ir patentuoti sprendimai

Mūsų kompanija siūlo patentuotus, moksliškai paremtus ir globaliai pasaulyje naudojamus Oro apsaugos ir Blogo kvapo naikinimo sprendimus. Juos naudoja šimtai tūkstančių klientų ir jie yra visiškai nekenksmingi Jums, Jūsų darbuotojams ir klientams.

Šie sprendimai naudojami: Google kompanijos biuruose, Amerikos Prezidento Baltuosiuose rūmuose, Harvardo universitete, WEWORK biuruose ir kitose gerai mums žinomose vietose.

Googlelogo   1123px-Harvard_University_logo.svg

WhiteHouse_Logo  WeWork_logo

Oro apsaugos sprendimai

ION Protect - aktyvus oro valymas naudojant „NPBI™“ technologiją

Atitinka aukštesnį švaros standartą dėl mokslu paremtos technologijos, pašalinančios 99,8 % SARS-COV-2 ir šimtus kitų ore esančių patogenų. Ne taip, kaip įprasti oro valytuvai, filtruojantys žalingas daleles, „ION Protect valytuvai neutralizuoja teršalus ore. Užpatentuota NPBI technologija išleidžia į orą jonus, kurie pritraukia sveikatai pavojingas daleles ir jas nuslopina.

ION Protect neutralizuoja ir valo orą nuo:

  • tokių virusų, kaip SARS-COV-2 (COVID-19)
  • bakterijų
  • pelėsio
  • dūmų
  • dulkių
  • žiedadulkių

Kaip veikia „ION Protect?

ION Protect patentuota NPBI technologija saugiai įveda jonus į jūsų patalpų oro srautą. Naudojant jūsų esamos vėdinimo sistemos oro srautą, jonai pasklinda erdvėje ir susiriša su ore pasklidusiomis kenksmingomis dalelėmis.

Taip atsiranda sniego gniūžtės efektas. ION protect sistemos išleisti neigiami jonai susiriša su teigimų jonų dalelėmis ore. Kai šios didesnės jonų grupelės grįžta atgal į HVAC, jos lengvai uždaromos filtravimo sistemoje.

Jonai neutralizuoja patogenus, kenksmingas daleles ir lakius organinius komponentus (LOK) kol juos įtraukia HVAC sistema.

Blogo kvapo naikinimo paslaugos

Mes rekomenduojame rinktis vieną iš trijų efektyvių metodų:

  1. ON (ODOR NEUTRALIZING) kvapų neutralizavimo technologija;
  2. Gaivių kvapų panaudojimas;
  3. ScentAir Clear™ FRESHPLEX™ technologija.

Kiekvieną iš jų aptarkime detaliau. Pradėkime nuo ON kvapų neutralizavimo technologijos. Tai specialūs aromatai, kurių molekulės apgaubia blogo kvapo molekules ir taip jis greitai sumažinamas, neutralizuojamas arba visiškai pašalinamas.

Ne visada švarios patalpos asocijuojasi su maloniomis emocijomis, dažnai tai būna gydymo įstaigos, kuriose ideali tvarka, puoselėjama naudojant specifinio kvapo dezinfekcines priemones. Bet Jums tokių asociacijų nereikia, tiesa? Todėl rekomenduojame gaivius kvapus, keliančius malonios švaros pojūtį.

Mūsų 6 kolekcijos, įkvėptos klasikinių aromatų, klientams kelia teigiamą švaros pojūtį. Todėl tai paprastas būdas įtikinti klientus, kad rūpinatės ne tik higiena, bet ir jų pozityvia nuotaika.

Jei norite, kad Jūsų patalpose sklistų itin šviežias aromatas, tačiau sunku įveikti dėl darbo specifikos tvyrantį blogą kvapą, patariame rinktis švaros kolekcijos kvapus su ON neutralizavimo technologija.

ScentAir Clear™ FRESHPLEX™ – tai yra 10 kartų stipresnė technologija nei anksčiau išvardintos. Specialiai sukurtas „Scentair Clear” kvapas stipriau apgaubia molekules ir neutralizuoja blogus kvapus. Ypatingai rekomenduojamas vietoms, kuriose tvyro nemalonūs kanalizacijos ar maisto kvapai.

Susisiekite su mūsų specialistais dėl teisingo sprendimo parinkimo

Papasakosime apie Oro apsaugos ir blogo kvapo naikinimo sprendimus, parodysime bei susitarsime dėl testavimo.