Scentair - pasaulinis kvapų rinkodaros lyderis

Esame vieninteliai Scentair atstovai, diegiantys kvapų sistemas Lietuvoje

UAB SENSUM AIR yra vienintelis ir oficialus Scentair atstovas Lietuvoje, diegiantis kvapų sistemas verslui. Kvėpiname įvairias patalpas: viešbučius, kavines, prekybos centrus, įvairias parduotuves, kazino ir kitas patalpas. Siekiame, kad tinkamai parinktas kvapas padėtų atskleisti Jūsų prekinį ženklą ir sukurtų teigiamus įspūdžius Jūsų klientams. Norite išbandyti?

Kas yra kvapų rinkodara?

Kvapų rinkodara yra daug daugiau nei tik malonus kvapas. Pridėjus tinkamą aromatą Jūsų prekinis ženklas padeda sukurti tam tikras unikalias asociacijas Jūsų klientams. Naudojant šį konkretų kvapą, mes užtikriname, kad Jūsų klientai susikurs bendrą vaizdą apie įmonės įvaizdį ir taps jam emociškai neabejingi. Tokiu būdu:

  • jie praleis prekybos vietoje daugiau laiko
  • bus dažniau linkę kažką įsigyti

Nuo 1994 metų mes sukūrėme daugiau nei 2500 unikalių kvapų, iš kurių galime sukurti tobulo aromato prekės ženklą kartu.

Kaip veikia kvapų rinkodara?

Kiekvienas kvapas sukelia tam tikrą asociaciją: ką tik iškepto naminio obuolių pyrago kvapas, šviežiai nupjautos žolės kvapas arba pirmosios meilės kvepalai. Garantuojame, kad Jūsų prekės ženklo kvapas efektyviai derės su Jūsų įmonės bei prekės ženklo įvaizdžiu. Su mūsų skirtingų kvapų sistema, galime pateikti konkretų sprendimą bet kokio dydžio verslui – nuo individualios įmonės iki pasaulinio masto tinklo.

Mūsų profesionalių kvapų sistemos specialistų dėka Jums nereikės jaudintis dėl efektyvaus šios sistemos veikimo. Teikiame visapusišką kvapų sistemos diegimo, priežiūros ir valdymo paslaugą, todėl galėsite atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį vien tik į savo verslą.

Kodėl rinktis kvapų rinkodarą?

Tikime, jog kvapų rinkodara yra neatsiejama prekės ženklo įvaizdžio dalis.Taip, kaip klientai suvokia Jūsų prekinį ženklą ir mintyse jį pozicionuoja priklauso ne vien tik nuo Jūsų patalpų išvaizdos, teikiamų paslaugų įvairovės ar įmonės pavadinimo.

Uoslė yra vienas bene labiausiai neįvertintų pojūčių, tačiau iš tiesų yra pats efektyviausias būdas sukurti ryšį su savo svečiais ar klientais emociniu lygmeniu. Tikime, jog tinkamo kvapo parinkimas Jūsų įmonės įvaizdžiui sukurti neturėtų tapti našta ir juo labiau daug kainuoti, todėl siūlome patikėti šį kvapų sistemos įrengimo ir valdymo procesą mums.

ScentAir kvapų sistemos visame pasaulyje

UAB SENSUM AIR yra vienintelis didžiausios kvapų rinkodaros paslaugas pasaulyje teikiančios korporacijos ScentAir Technologies atstovas Lietuvoje. Teikiame kvapų rinkodaros paslaugas visoje Lietuvoje įvairaus tipo verslui: viešbučiams, kavinėms,ofisams, prekybos ir pramogų zonoms. Dėka šio bendradarbiavimo galime išnaudoti visus laboratorinius įrenginius siekiant sukurti unikalius kvapus mūsų klientams. Tokiu būdu, garantuojame nepriekaištingą kokybę ir aptarnavimą visame pasaulyje.

Bendradarbiaujant su ScentAir partneriais iš įvairių pasaulio šalių, aptarnaujame klientus filialuose – visame pasaulyje.

Pasauliniu mastu

ScentAir buvo įkurta 1994 metais, siekiant padėti įmonėms kurti nepriekaištingą klientų patirtį pasitelkiant kvapų rinkodarą. Nuo tada išaugome iš mažos individualios įmonės į didžiausius pasaulyje kvapų rinkodaros produktų tiekėjus ir aktyviai veikiame daugiau nei 100 šalių. Kiekvienais metais mes sukuriame milijardus naujų kvapų plataus spektro rinkoms ir kultūroms.

Labaratorija

ScentAir Technologies yra įsikūrusi Charlotte mieste, Šiaurės Karolinoje (JAV). Nuosavoje kvapų laboratorijoje Charlotte mieste, mes nuolat kuriame naujus kvapus mūsų klientams. Mes taip pat turime mokslinių tyrimų laboratoriją, kurioje išbandome kvapų poveikį vartotojams.