Blogo kvapo naikinimas – neleiskite klientams nuo Jūsų nusisukti

Kas gali būti blogiau už blogą ir įkyrų viešos vietos kvapą? Deja, ši problema lydi įvairias veiklos sferas – sporto klubus, maitinimo įstaigas, viešus tualetus, baseinus ir kt. Galbūt vien skaitant pradėjo kilti įvairūs prisiminimai? Todėl mūsų ir klientų bendras tikslas – blogo kvapo naikinimas. Jei ši tema aktuali ir Jums, kviečiame susipažinti su patikimais problemos sprendimo būdais.

Kaip pašalinti nemalonius kvapus?

Mes rekomenduojame rinktis vieną iš trijų efektyvių metodų:

  1. ON (ODOR NEUTRALIZING) kvapų neutralizavimo technologija;
  2. Gaivių kvapų panaudojimas;
  3. ScentAir Clear™ FRESHPLEX™ technologija.

Kiekvieną iš jų aptarkime detaliau. Pradėkime nuo ON kvapų neutralizavimo technologijos. Tai specialūs aromatai, kurių molekulės apgaubia blogo kvapo molekules ir taip jis greitai sumažinamas, neutralizuojamas arba visiškai pašalinamas.

Ne visada švarios patalpos asocijuojasi su maloniomis emocijomis, dažnai tai būna gydymo įstaigos, kuriose ideali tvarka, puoselėjama naudojant specifinio kvapo dezinfekcines priemones. Bet Jums tokių asociacijų nereikia, tiesa? Todėl rekomenduojame gaivius kvapus, keliančius malonios švaros pojūtį.

Mūsų 6 kolekcijos, įkvėptos klasikinių aromatų, klientams kelia teigiamą švaros pojūtį. Todėl tai paprastas būdas įtikinti klientus, kad rūpinatės ne tik higiena, bet ir jų pozityvia nuotaika.

Jei norite, kad Jūsų patalpose sklistų itin šviežias aromatas, tačiau sunku įveikti dėl darbo specifikos tvyrantį blogą kvapą, patariame rinktis švaros kolekcijos kvapus su ON neutralizavimo technologija.

ScentAir Clear™ FRESHPLEX™ – tai yra 10 kartų stipresnė technologija nei anksčiau išvardintos. Specialiai sukurtas „Scentair Clear” kvapas stipriau apgaubia molekules ir neutralizuoja blogus kvapus. Ypatingai rekomenduojamas vietoms, kuriose tvyro nemalonūs kanalizacijos ar maisto kvapai.

Mūsų patentuoti kvapai abgaubia Jūsų blogo kvapo molekules ir tokiu būdu Jūs ir Jūsų klientai nebejaučiate blogo kvapo.

Kaip veikia blogų kvapų naikinimo sistema?

Kvėpinimo sistemą galima jungti į ventiliaciją, pastatyti arba pakabinti patalpoje.

Ši sistema skleidžia pasirinktus, malonius aromatus, taip naikindama blogą patalpų kvapą.

Jei patikėsite šį problemos sprendimą mums ir pasirinksite blogo kvapo naikinimo paslaugą, mes:

  • prižiūrėsime sumontuotas sistemas;
  • pildysime kvapus;
  • atliksime profilaktinę patikrą;
  • gedimo atveju, pakeisime sistemas.

Kviečiame pasinaudoti moderniomis blogo kvapo šalinimo priemonėmis jau dabar