Nenuvertinkite kvapų rinkodaros svarbos

Išsirinkti kvapą Jūsų kompanijai padės individuali „ScentAir“ konsultacija

Kvapų rinkodara – tai daugiau nei malonus aromatas. Tai yra reikšmingas rinkodaros komponentas, ne mažiau svarbus nei Jūsų parduotuvės interjeras, apšvietimas ar muzika. Tyrimai rodo, kad kvapas yra efektyviausias būdas sukurti emocinį ryšį su savo svečiais ar klientais.

Optimizuokite vartotojų patirtį savo kompanijoje

Išskirtinio kvapo panaudojimas verslo patalpose gali sustiprinti jūsų prekės ženklo identitetą ir sukurti jaukią atmosferą Jūsų klientams ir darbuotojams. Aiškiai išsiskirkite konkurencinėje aplinkoje unikaliu kvapu.

Kvapo efektas

Įžvalgiai parinktas kvapas formuoja pozityvesnį vartotojų požiūrį į Jūsų įmonę. Priklausomai nuo tikslo, tinkamas kvapas gali turėti skirtingą poveikį:

 

  • pagerinti vartotojų patirtį;
  • pailginti vartotojų praleidžiamą laiką Jūsų patalpose;
  • pozityviai paveikti vartotojų elgseną;
  • padėti užmegzti emocinį ryšį su vartotojais;
  • sukurti ilgalaikį įspūdį, kupiną malonių prisiminimų;
  • vykdyti rinkos diferenciaciją ir skatinti trauką bei lojalumą.

„ScentAir“ kvapų konsultacija: daugiau nei aromatas

Efektyvios kvapų strategijos kūrimas prasideda nuo tikslo įvardinimo: ko norite pasiekti?

Unikalus firminio kvapo prekės ženklas

Su unikaliu kvapo prekės ženklu ar logotipu Jūs išskiriate save iš kitų kompanijų ir sukuriate tiesioginį ryšį tarp kvapo ir kompanijos.

Pozityvi atmosfera Jūsų įmonėje

Pasirinkę tinkamą kvapą, Jūs galite įnešti pokyčių į vartotojų elgseną: jie užtruks ilgiau, bus labiau patenkinti ir linkę daugiau išleisti.

Funkcinis kvapo naudojimas

Tinkamų technologijų pagalba Jūs galite panaikinti nepageidaujamus kvapus ir net sukelti konkrečias emocijas, kurių gali prireikti konkrečiose situacijose – simuliacijose, priešgaisrinės apsaugos pratybose, gydymo procesuose, sporto renginiuose ir t.t.

Kaip tai veikia?

Uoslė yra vienintelis jutimas, kuris turi tiesioginę įtaką smegenų daliai, atsakingai už malonumus, emocijas ir atmintį: limbinei sistemai. Užuodus kvapą sukeliama tiesioginė emocinė reakcija.

Tinkamai pasirinkę kvapą Jūs galite nukreipti tas emocijas į jūsų prekės ženklą ar kompaniją. Kartu su Jumis mes galime apibrėžti pageidaujamą poveikį ir patarti, kurie kvapai tam tinkamiausi.