Įvairios kvapų sistemos pagal SENSUM AIR

Pasaulinės kvapų rinkodaros konsultavimo rinkos lyderiai

Kvapų sistemos įdiegimas yra preciziškas darbas. Kaip oro srautai juda Jūsų kompanijoje? Ar siekiate tik efektingo sutikimo, ar norite kvėpinti visą erdvę? Kvapų sistemų įvairovė leidžia mums visuomet pasiūlyti tinkamą sprendimą.

 

Jūs turėtumėte užuosti kvapą, o ne jį pamatyti. Mes įrengiame sistemas maksimaliai nepastebimai. Jų neveikia oro srautai ar lankytojų judėjimas. Šis būdas užtikrina, kad kvapas paskleidžiamas tiksliai toje vietoje, kurioje pageidaujama.

 

Scentair kvapų sistemos

„Whisper“

 

„Whisper“ kvapų difuzorius idealiai mažoms zonoms.

„Whisper“ yra kompaktiškiausias kvapų aparatas mūsų asortimente. Tai yra linksma, lanksti sistema, kuri visą mėnesį leidžia kvapus. Revoliucinis vertikalus dizainas skleidžia kvapus tiesiai į patalpą, kad kvapas būtų vientisas.

Pagrindiniai privalumai

 • iki 100 m2
 • Valdomas per Wifi arba Bluetooth
 • Lengvas kasetės pakeitimas

Kada naudoti „Whisper“ ?

„Whisper“ yra tobulas pasirinkimas nedidelėms erdvėms, kaip viešbutukai, odontologijos klinikos, registratūros, ofiso priimamieji ir panašios patalpos. Jis yra labai tylus.

„ScentDirect“

 

„ScentDirect“ yra daugiafunkcė sistema. Joje panaudota pažangi difuzijos technologija, kuri skystą aliejų paverčia į smulkią, sausą, nepastebimą miglą. Tokiu būdu kvapas tampa erdvės oro cirkuliacijos dalimi, tad išlaikomas sodresnis aromatas bei sukuriamas ilgiau išliekantis efektas. Kvapas skleidžiamas įvairiais būdais, valdymo programa leis Jums pasirinkti tinkamiausią. Norite stipresnio ar silpnesnio kvapo konkrečiu paros ar savaitės metu? Su „ScentDirect“ Jūs galite visiškai kontroliuoti kvapo naudojimą. „ScentDirect“  puikiai tinka vidutinio dydžio erdvėms ir gali būti įrengtas nepastebimose vartotojams vietose.

Pagrindiniai privalumai

 • Pažangi difuzijos technologija skystą aliejų paverčiančia smulkia migla
 • Idealus pasirinkimas erdvėms, kurių plotas neviršija 300 m2
 • Ryškus ir sodrus kvapas
 • Pažangios, reguliuojamos kvėpinimo programos
 • Gali būti paslėptas nuo pašalinių žvilgsnių
 • Įrengiamas ir pilnai prižiūrimas mūsų meistrų

Kada naudoti/rinktis „ScentDirect“?

„ScentDirect“ yra populiariausia mūsų parduodama sistema. Mes naudojame ją kompanijoms, kurios reikalauja aukščiausios kokybės kvapo  ir nori pasiekti viską, ką įmanoma, su viena sistema.

 

„ScentStream“

 

Jei valdote dideles erdves ir norite, kad jose sklistų malonus kvapas, „ScentStream“ – puikus sprendimas Jums. Pažangi difuzijos technologija skystą aliejų paverčia smulkia, nematoma migla. Rezultatas – turtingas, sodrus ir įsimintinas patyrimas uoslei ir ilgalaikis efektas. Naudoti „ScentStream“ yra labai efektyvu. Sistema nukreipiama tiesiogiai į Jūsų ventiliacijos sistemą, tad kvapas pasklinda po erdvę tolygiai. „ScentStream“ yra tobulas pasirinkimas didelėms erdvėms, kurių tūris neviršija 6,000m3.

Pagrindiniai privalumai

 • Pažangi kvapo sklaidos technologija paverčia skystą aliejų smulkia, nematoma migla
 • Idealus sprendimas erdvėms, kurių tūris neviršija 6,000m3
 • Įsimintinas ir sodrus patyrimas uoslei
 • Pažangios ir reguliuojamos kvėpinimo programos
 • Nepastebimai sumontuojama ventiliacijos sistemoje
 • Montuoja ir prižiūri mūsų technikai

 Kada rinktis „ScentStream“?

Jei valdote dideles erdves, kuriose norite užtikrinti lankytojams išskirtinį, turtingą juslinį patyrimą per uosę, „ScentStream“ yra puikus pasirinkimas. „ScentStream“ dažnai yra naudojamas didelėse mažmeninės prekybos patalpose, viešbučiuose, ligoninėse, naktiniuose klubuose bei kazino.

 

Specializuoti sprendimai

 

„ScentAir“  projektuojamų kvapų sklaidos sistemos panaudoja moderniausius, aukščiausios kokybės komponentus ir yra sukurtos taip, kad atitiktų unikalius kiekvieno kliento poreikius. Patirtis, sukaupta įrengiant tūkstančius sistemų visame pasaulyje, ir dėmesys detalėms užtikrina efektyvų kvapo pasklidimą, darant tai saugiai ir kontroliuojant. Kvapo pasirinkimas, intensyvumo ir trukmės kontrolė gali būti pritaikyta valdyti rankiniu būdu, automatiškai arba kompiuteriu.

Kvapo panaudojimas simuliacijų, pramogų ar reklamos aplinkoje gali sukurti tikrovišką ir įsimintiną patirtį. „ScentAir“ pritaikė kvapų sistemas teatrams, muziejams, teminiams parkams, atrakcijoms, prekybos parodoms, karinėms pratyboms ir sumodeliuotiems scenarijams. „ScentAir“ yra įtrauktas į JAV gynybos departamento centrinį rangovų registrą ir yra Tarptautinės pramogų parkų ir atrakcionų asociacijos narys.

Pagrindiniai privalumai

 • Visiškai individualūs sprendimai pagal Jūsų poreikius
 • Integracijos į jau sukurtą struktūrą galimybė
 • Rankiniu arba automatiniu būdu valdoma sistema

 

 

Susisiekite su mūsų specialistais dėl teisingo įrenginio parinkimo

Papasakosime apie kvapų marketingą, parodysime ir patestuosime mūsų iškirtinių kvapų kolekciją bei susitarsime dėl NEMOKAMO testavimo.