Kvapų marketingas

Šių metų sausio mėnesį viename Lietuvos prekybos centrų vyko specialus renginys skirtas didžiajam sezono išpardavimui. Renginys vyko 3 dienas nuo penktadienio iki sekmadienio ir buvo dedikuotas gėlių temai, kurio metu buvo testuojama ypatinga kvapų sistema. Lankytojams vaikštant po prekybos centrą galima buvo užuosti lengvą baltosios arbatos ir čiobrelių kvapą, kuris buvo kruopščiai parinktas specialistų  ir priderintas prie renginyje vyravusios gėlių temos.

Anot lankytojų kvapas buvo stipriai jaučiamas jau vos tik įžengus į prekybos centrą ir ne tik padėjo sukurti šventinę nuotaiką, bet ir harmoningai derėjo su kitais kvapais prekybos centre.

Šį specialų renginį skirtą sezono išpardavimui organizavo pilno ciklo reklaminė agentūra UAB „Peppers“. Įmonė siūlo platų reklaminių paslaugų spektrą nuo viešųjų ryšių įmonėms kūrimo iki įvairių renginių skirtų prekės ženklo sklaidai organizavimo ar reklaminių klipų kūrimo. Įmonės sėkmingai įgyvendintų projektų sąraše „JP Chenet“, „Jacobs 100 metų“, „Ozo Kalėdų kaleidoskopas“ ir kiti projektai.

„Siekdami atkreipti prekybos centro lankytojų dėmesį stengėmės sukurti žiemai neįprastą aplinką, kuri būtų raminanti, atpalaiduojanti, bet kartu asocijuotųsi su rafinuotumu ir prabanga. Šiam tikslui puikiai tiko gėlių tema, todėl rinkomės lengvą, citrusinį prie šios temos derantį kvapą. Susilaukėme daug lankytojų atsiliepimų apie maloniai gaivų aplinkos kvapą, todėl tikimės panaudoti šį rinkodaros įrankį ir ateityje“ –  UAB „Peppers“ vadovė Marija Maračkova.

Prieš išsirenkant tinkamą kvapą renginio nuotaikai sukurti įmonės UAB „Peppers“ vadovė konsultavosi su didžiausia kvapų rinkodaros paslaugas Lietuvoje teikiančia įmone UAB „Altum Retail“. Įmonė yra vienintelė pasaulyje gerai žinomo ir išskirtinius kvapus verslo patalpoms kuriančio gamintojo „Scentair“ atstovė Lietuvoje ir Latvijoje, kvėpinanti tokių klientų patalpas kaip „Kempinski“, prekybos centras Kauno „Akropolis“, „Olympic“ ir „Tornado“ kazino, „PC Big“ prekybos centras ir kitus. Savo kvapų paletėje įmonė turi per 1500 skirtingų kvapų ir gali pasiūlyti kiekvienam verslui individualiai parinktą kvapą nuo lengvų citrusinių, žaliosios ir baltosios arbatos, bambuko ar citrinžolės iki intensyvesnių kvapų, kaip kedro, sandalo medienos, levandų ar cinamono. Taip pat galima rinktis ir iš ne tradicinių aromatų, kaip spragintų kukurūzų, šviežių bandelių, kavos ar picos kvapo.